Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. J. Twardowskiego w Jaworzynce

 


Jaworzynka 366, 43-476 Jaworzynka

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 692092
  • Do końca roku: 168 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kalendarium

Wtorek, 2024-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Zajęcia dodatkowe

KONSULTACJE NAUCZYCIELI, WYCHOWAWCÓW

L.P

 Imię  i nazwisko nauczyciela

Dzień konsultacji

godzina

sala

1.

mgr Daria Adamek- Burdek

poniedziałek

13.50-14.35

31 lub 20

2.

mgr Renata Adamus

poniedziałek

wtorek

 10.45-11.10

7.45-8.00

43

3.

mgr Henryk Bestwina

piątek

14.45-15.50

20

4.

mgr Natalia Bestwina

poniedziałek

15.00- 16.00

34 ( gabinet pedagoga)

5.

mgr Izabela Bojko- Busek

wtorek

7.15- 8.00

22

6.

mgr Iwona Czepczor

wtorek

9.15-10.00

przedszkole

7.

mgr Wojciech Czulak

czwartek

7.15-8.00

30

8.

mgr Maria Czyż

poniedziałek

( co 2 tyg.)

13.40-14.35

42

9.

mgr Anna Dziewior

poniedziałek

7.15-8.00

32

10.

mgr Blanka Fojcik

Czwartek

( co 2 tyg.)

13.40-14.35

32

11.

mgr Renata Janus

wtorek

12.55-13.40

23

12.

mgr Elżbieta Juroszek

czwartek

14.00-15.00

biblioteka szkolna

13.

mgr Janusz Juroszek

środa

7.15-8.00

33

14.

mgr Maria Juroszek

środa

7.17-8.00

22

15.

mgr Mariusz Juroszek

piątek

8.00-8.45

sala gimn.

16.

mgr Aleksandra Kawulok

Wtorek

( co 2 tyg.)

8.55-9.40

gala gimn.

17.

mgr Maria Klimek

piątek

10.45-11.30

 

18.

mgr Celina Kohut

środa

7.15-8.00

20

  19.

mgr Piotr Kohut

poniedziałek

13.50-14.35

33

20.

mgr Krystyna Kolek

poniedziałek

10.45-11.30

35

21.

mgr Dorota Kukuczka

piątek

12.55- 13.40

22

22.

mgr Anna Łacek

czwartek

( co dwa tygodnie)

6.55-7.40

20

23.

mgr Maria Łacek

poniedziałek

7.15-8.00

 31

24.

mgr Piotr Polok

wtorek

12.55- 13.40

sala gimn.

25.

mgr Joanna Procner

1.i 3. poniedziałek miesiąca

14.45-15.30

36

26.

mgr Grażyna Przybyła

czwartek

7.15-8.00

36

27.

mgr Anna Rucka

poniedziałek

piątek

7.45-8.00

8.30-9.00

41

28.

mgr Monika Suszka

poniedziałek

czwartek

piątek

po skończonych przez ucznia zajęć

świetlica szkolna

29.

mgr Anna Szczotka

wtorek

czwartek

7.30-8.00

9.00-9.30

40

salka na I piętrze
(„ sklepik”)

30.

mgr Renata Szkawran

poniedziałek

13.40-14.25

37

31.

mgr Halina Wawrzacz -Haratyk

piątek

12.55-13.40

 

32.

mgr Anna Zeman

czwartek

7.15-8.00

22

33.

mgr Monika Zarzeczna

czwartek

7.00-7.45

( co dwa tygodnie)

30