Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. J. Twardowskiego w Jaworzynce

 


Jaworzynka 366, 43-476 Jaworzynka

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 692069
  • Do końca roku: 168 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kalendarium

Wtorek, 2024-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności
2023/2024
L.p. Nauczyciel:  dzień tygodnia godzina
1. mgr Daria Adamek- Burdek wtorek 12.05-13.05
2. mgr Renata Adamus środa, czwartek 10.00-10.30,  8.00-8.30
3.  Agnieszka Bielesz środa, czwartek 12.30-13.00, 15.00-15.30
4. mgr Natalia Bestwina  piątek 11.30-12.30
5. mgr Henryk Bestwina poniedziałek  11.30-12.30
6. mgr Izabela Bojko-Busek piątek 8.00-9.00
7. mgr Wojciech Czulak środa  14.50-15.50
8. mgr Piotr Ficek wtorek 13.50-14.20
9. mgr Renata Janus środa  12.00- 13.00
10.  mgr Elżbieta Juroszek czwartek 7.00-8.00
11. mgr Janusz Juroszek poniedziałek  11.50-12.35
12. mgr Magdalena Juroszek czwartek 11.00-12.00
13. mgr Maria Juroszek wtorek 12.45-13.45
14. mgr Mariusz Juroszek piątek 8.50-9.50
15. mgr Aleksandra Kawulok czwartek 7.00-8.00
16. mgr Anna Kawulok piątek 10.35-11.35
17. mgr Urszula Kawulok poniedziałek  11.30-12.00
18. mgr Krystyna Kolek piątek 8.00-9.00
19. mgr Celina Kohut czwartek 9.40-10.40
20. mgr Piotr Kohut czwartek 9.40-10.40
21. mgr Jakub Kuc wtorek 15.35-16.05
22. mgr Dorota Kukuczka wtorek, środa 11.30-12.00, 11.30-12.00
23. mgr Ewa Kożdoń-Waligóra piątek 7.30-8.00
24.  mgr Klaudia Kwapisz piątek 8.00-9.00
25. mgr Anna Lubecka piątek 7.00-8.00
26. ks. mgr D. Madzia    
27.  mgr Wojciech Małyjurek poniedziałek, piątek 7.30-8.00, 7.30-8.00
28. mgr Barbara Michałek środa  7.00-8.00
29. mgr Kinga Olewińska poniedziałek  9.00-10.00
30. mgr Piotr Polok czwartek 7.00-8.00
31. mgr Beata Probosz poniedziałek  7.00-8.00
32. mgr Bożena Probosz wtorek 15.00-16.00
33. mgr Magdalena Przybyła środa  10.00-11.00
34. mgr Anna Rucka wtorek 9.45-10.45
35. mgr Anna Szczotka wtorek 7.55- 8.55
36. mgr Renata Szkawran środa 7.50-8.50
37. ks. mgr Tomasz Wala piątek 11.30- 12.00
38. mgr Elżbieta Waszut piątek 12.00-12.30
39. mgr Halina W. - Haratyk wtorek 12.00-13.00
40. mgr Monika Zarzeczna wtorek 7.00-8.00
41. mgr Anna Zeman czwartek 7.00-8.00